فروشگاه اینترنتی مجموعه سنج سنتر | مرکز سنج ایران با تجربه‌ی چندین سال فعالیت مستمر در رسته‌ی سازهای کوبه‌ای راه‌اندازی شده است.

مدیریت فروشگاه ایننترنتی سنج سنتر | مرکز سنج ایران

فروشگاه سنج سنتر | مرکز سنج ایران، به مدیریت “فرخ ذوقی وش” به صورت حقیقی راه‌اندازی شده است. هدف از راه‌اندازی این وبسایت، ایجاد مسیری آسان برای مشتریان و علاقه‌مندان به موسیقی، جهت خرید سازهای مورد نیاز خود است.

مجموعه سنج سنتر با بهره‌گیری از کارشناسان متعدد موسیقی و همچنین نظارت شخص مدیریت مجموعه، برآن است که خدمات کارشناسی و مشاوره خرید را در بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان محترم ارائه نماید.

محل دائمی فروشگاه نیز واقع در استان آذربایجان‌شرقی، تبریز، نرسیده به ایل گلی، مجتمع تجاری اداری ستاره امید، همواره برای مراجعه حضوری کاربران گرامی، آماده ارائه خدمت است.

آدرس فروشگاه بر روی نقشه :

برای تماس با فروشگاه از راه های زیر اقدام نمایید :

برای تماس با مدیران وبسایت و اعلام مشکلات موجود در خرید و همچنین اخذ راهنمایی در خصوص نحوه انتخاب و خرید محصولات می توانید با تکمیل فرم و ارسال آن، اقدام نمایید. همکاران ما در مجموعه سنج سنتر (مرکز سنج ایران) در راستای هدف افزایش رضایتمندی مشتریان، در اسرع وقت پاسخ پیام هایتان را ارسال نموده و یا از طریق تماس تلفنی مشکلات و درخواست‌های شما عزیزان را پیگیر خواهند شد.

توجه :

با توجه به اینکه هیچ سامانه پیامکی‌ای از سوی مچموعه سنج سنتر (مرکز سنج ایران) فعال نیست. به اطلاع می‌رساند هرگونه پیام تبلیغاتی‌ای از جانب این فروشگاه اینترنتی برای مراجعه کنندگان ارسال نخواهد شد. لازم به ذکر است در صورت ایجاد پل‌های ارتباطی پیامکی، پیش‌تر از طریق وبسایت این فروشگاه سرشماره ها به اطلاع مراجه کنندگان خواهد رسید.

راه ارتباطی متنی با فروشگاه :